Сонячні панелі забезпечують електроенергією будинки, котеджі і дачі, санаторії, виробничі зони, торговельні майданчики, групи будівель або цілі селища, та інші установи.


Сім аргументів чому варто купити сонячні панелі:

 
  1. Доступність. Встановити сонячні панелі, ціна встановлення висока, але надалі Ви отримуєте безкоштовну енергію. Спеціальних профілактичних робіт система не потребує.
  2. Екологічність (відсутність викидів в атмосферу газів).
  3. Економність (значно економить гроші на оплату електроенергії, та дає можливість заробити по «Зеленому тарифу»)
  4. Безперебійна робота. Система не потребує постійно включати і вимикати, все працює автоматично. Енергія зберігається на спеціальних акумуляторах, вона доступна для використання і вдень і вночі.
  5. Безшумність. Відсутність будь якого шуму.
  6. Тривалий термін роботи. Якісні сонячні панелі розраховані на роботу протягом 25 років. За цей час відбувається поступове невелике зниження потужності. Наступні 20 років система буде виробляти приблизно 80% енергії від початкової потужності. Таким чином, загальний термін служби складає 45 років і вище.
  7. Загальнодоступність. Сонячні батареї потребують тільки очищену поверхню не затемнену. Наші спеціалісти проведуть дослідження інтенсивності сонячного світла за результатами можна зрозуміти доцільна буде установка чи ні.
  
Сонячні панелі, купити Ви можете в нашій компанії, з встановлення під ключ. Замовляйте прорахунок та монтаж в місті Львів, Київ.