Зелений тариф 2018 фото
Зелений тариф – для домашніх сонячних електростанцій.
02.10.2018
сонячні електростанції для дому фото
Чому вигідно купити гібридну сонячну електростанцію для дому?
03.10.2018
Show all
мережева сонячна станція фото


Для економії електрики в заміському будинку або на невеликому виробництві використовуються системи, побудовані на основі мережевого інвертора. Для вироблення електрики застосовується група сонячних модулів. У комплексі – це мережева сонячна електростанція монтаж, якої, в значно заощадить електроенергію в будинку або на виробництві.

Мережева сонячна електростанція, в залежності від регіону де вона буде використовуватися, дає можливість отримати економію до 70 відсотків витрат на електроенергію. Основною перевагою цих електростанцій, вважається те, що в них не використовуються акумулятори для запаса енергії, а значить і не буде потреби в їх заміні кожні 2-3 роки! Термін служби обмежений лише надійністю інвертора і якістю сонячних модулів. При професійному доборі устаткування, така електростанція прослужить до 35 років. А значить протягом, як мінімум 25 років, електростанція буде економити кошти на оплату електроенергії.

До складу системи повинні входити:

  • Сонячні модулі. Кількість в залежності від необхідної потужності 1 кВт і вище.
  • Мережевий інвертор.
  • Пристрій захисту від імпульсних перешкод.
  • Кріплення сонячних модулів.
  • Кабелі та конектори.

Якщо, Вам необхідно купити сонячну електростанцію в Україні, звертайтесь в компанію SUNPOWER. При потребі, наші майстри приїдуть на об`єкт та зроблять прорахунок. Виїзд робимо по всій території України: Львів, Тернопіль, Вінниця, Хмельницький, Київ, Харків.