Сонячний колектор для опалення фото
Сонячний колектор для опалення – Як використовувати тепло від сонця собі на благо?
01.10.2018
Зелений тариф 2018 фото
Зелений тариф – для домашніх сонячних електростанцій.
02.10.2018
Show all
Сонячні батареї для опалення фото


Сонячні батареї для дому, останнім часом набули неабиякої популярності. Якщо раніше сонячні батареї використовувалися в космічних апаратах, то сьогодні вони знайшли застосування в побутовому використанні: їх ставлять на дахах, у дворах і навіть на літаках.

Науковий факт. У Швейцарії проходили випробування унікального аероплана HB-SIA, який в якості палива використовує сонячну енергію. На крилах, з розмахом 63,4 м. Були встановлені 11628 сонячних елементів, які забезпечували швидкість літака 70 км / год, на протязі доби.

Купити сонячні батерії – це означає Ви будете отримувати енергію сонця завжди безкоштовно та перетворювати сонячне випромінювання в електроенергію, тим самим приносивши користь екології.

Сонячні батареї для опалення можна поділити на три основних види

  • Монокристалічні. Займають менше місця, тому що вони мають більший ККД у порівнянні з іншими типами. Більш довговічні – більшість виробників дає як мінімум 25 років гарантії на такі панелі. Причому «старіє» в сонячній панелі не сам кремній, а те, що його оточує – покриття, плівки, контакти та інше. Сам монокристал має стабільні характеристики протягом всього терміну служби. Монокристалічні сонячні панелі легкі, компактні, завдяки чому можна встановлювати на нерівні поверхні або на об’єкти, які не мають чіткого кута нахилу.
  • Полікристалічні. Разом з Монокристалічні сонячні панелі виготовляються і полікристалічні. Вони мають деякі відмінності в своїй конструкції. До їх складу входять полікристалічні кремнієві осередки, які мають яскраво виражений синій колір. Такі сонячні батареї для опалення будинку, ціна нижча, на відміну від монокристалічних. Рекомендації. Якщо ви не обмежені в бюджеті та хочете досягти максимального терміну служби й максимального вироблення енергії за термін служби станції, і вам важлива площа, яку займає система, купити сонячні панелі краще монокристал. Якщо є обмеження в грошах і немає обмежень по площі установки і Вас не цікавить максимальний показник вироблення  в рік – сміливо купуйте полікристалічні модулі. Вони використовуються для забезпечення вуличного освітлення. Можливості застосування полікристалічних сонячних батарей не має кордонів
  • Тонкоплівкові сонячні панелі. Плівкові полімерні сонячні батареї отримали, в даний час, поширення. Через те, що вони екологічно чисті в виготовленні та експлуатації, у два рази дешевше, в розрахунку на питому продуктивність, легше на порядок, в порівнянні зі скляними, з кристалічним кремнієвим покриттям, і не гріються при генерації електроенергії. Пропонований пристрій сонячної батареї відрізняється тим, що підкладка виконана з полімерної плівки «метакрилат» бокового світіння «фібероптіка», що дозволяє створювати блоки шляхом склеювання полотен, що необмежена збільшує струмо знімання з квадратного метра блоку.

Сонячні батареї для дому, особливість полягає в тому, що вони не потребують встановлення з ідеальним кутом потрапляння світла на робочу поверхню. Вони цілком здатні успішно монтуватися в найрізноманітніших місцях, найбільш зручних для користувача.

Купити сонячні батареї під ключ, Ви можете звернувшись в нашу компанію Sun Power. Якщо необхідно розрахувати вартість проекту телефонуйте!

Працюємо по всій території України, сонячні батареї Львів, Тернопіль, Закарпаття, Вінниця, Луцьк, Рівне, Київ, Харків, Миколаїв, Одеса, Полтава, Суми, Херсон.