мережева сонячна станція фото
Мережева сонячна електростанція – головні переваги
02.10.2018
Show all
сонячні електростанції для дому фото


Гібридна сонячна електростанція в Україні є передовим методом забезпечення свого житла електроенергією. Принцип її роботи не так вже й складний. Сонячні батареї з’єднані з гібридним інвертором, який виконує також функції мережевого, і віддають йому постійний струм. Інвертор функціонує в парі з розподільним щитом, забезпечуючи, таким чином, подачу змінного струму. Якщо використовувати в цій системі гібридний інвертор на пару із зарядним пристроєм, то можна домогтися кількох вагомих позитивних якостей.

Якщо Ви вирішите купити сонячну електростанцію для дому, це буде дуже вигідне вкладення грошей.  По-перше, навіть якщо в мережі змінного струму буде відсутня напруга або вона буде не стабільною, електростанція все одно буде працювати.

По-друге, власник такої системи здатний сам вибирати режим роботи так, щоб конструкція виконувала свої функції оптимально в будь-який час року.

Гібридні сонячні електростанції для дому 

Для того щоб конструкція могла автономно працювати, сонячні батареї повинні мати досить високою потужністю, щоб отримана енергія повністю заряджала акумулятори, ємність яких достатня для забезпечення безперебійної подачі електрики в будь-який час дня і ночі.

Другий режим є змішане електропостачання. Коли система працює в цьому режимі, то часткова або повна розрядка акумуляторів є допустимою. В цьому випадку, подача електроенергії буде забезпечуватися мережею змінного струму. У будь-якому випадку, сонячний інвертор не зупинить свою роботу, і вироблена ним енергія буде доповнювати ту, що подається від мережі і заповнювати енергетичний запас акумуляторів.

У резервному режимі роботи, акумулятори будуть використовуватися тільки в разі роз’єднування стабільної електричної мережі, якщо сталася аварія або планове відключення. Інвертор буде виробляти енергію постійно, яка піде користувачам, а надлишки відправляться в мережу, згідно з умовами вигідного багатьом «зеленого» тарифу.
Якщо вас зацікавив такий спосіб забезпечення свого житла альтернативною енергією, Ви можете купити сонячну електростанцію під ключ, зателефонувавши в компанію SunPower, наш менеджер підбере найоптимальнішу конструкцію для вашого будинку.

Виїзд та прорахування об`єктів по всій Україні, сонячна електростанція Львів, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Миколаїв, Чернігів, Чернівці, Харків, Київ, Одеса, Вінниця.