Автономна сонячна електростанція виробляє електроенергію для об'єктів не підключених до централізованої електромережі. Це може бути як приватний котедж, вілла, дача так і віддалені комерційні об’єкти.

Автономна сонячна електростанція, перетворює сонячне випромінювання в електроенергію і поставляє її безпосередньо у внутрішню мережу об'єкта, а надлишки накопичує в акумуляторах. Автономні сонячні станції можуть використовуватися в якості єдиного джерела електричної енергії, а в разі використання гібридного інвертора система може забезпечити не тільки автономність, але і продаж в мережу за «зеленим» тарифом.

Основні елементи сонячної системи є: фотопанелі, контролер заряду, акумуляторні батареї і інвертор. У вартість автономної сонячної електростанції не входить вартість комплекту кріплень для сонячних панелей і витратних матеріалів.

Автономна сонячна електростанція: переваги придбання • Безперервна та автономна робота
 • Високий рівень продуктивності
 • Більш ніж 25 років термін роботи
 • Значна економія при постійно зростаючих тарифах
 • Додатковий дохід від продажу електроенергії в мережу «зелений тариф»
 • Не вимагає додаткового догляду і технічного обслуговування
 • Окупається досить швидко, протягом 4-5 років

 • Простіше кажучи, завдяки системі автономної сонячної електростанції, можна отримати електрику з сонячної енергії. Якщо ви зважитеся купити станцію, вона стане для вас незамінною, надійною і ефективною з економічної сторони. Сонячні панелі об'єднуються в єдину автономну сонячну електростанцію, можуть відрізнятися розмірами і потужністю, але прорахувати вигідніше для вас рішення допоможуть співробітники компанії SUNPOWER.

  Можливості вироблення електрики за допомогою сонячних променів можна назвати безмежними. Залежно від використовуваного кількості фотомодулів невелика станція може забезпечити потужність 0.5 кВт, якої вистачить для роботи декількох приладів, або 6 кВт, чого в Україні буде цілком достатньо для освітлення і функціонування всієї техніки просторого будинку.

  текст