Гібридна сонячна електростанція – ефективна розробка в сфері альтернативної енергетики, працює як основне та допоміжне джерело живлення, використовується в мережевому або резервному режимі. Комбінована станція поєднала в собі властивості автономної сонячної електростанція та мережевої, ціна її дорожче. Вона дозволяє заряджати акумуляторні батареї, забезпечує автономність та видає надлишки електроенергії в загальну мережу для продажу за «Зеленим тарифом».

Гібридна сонячна електростанція головні переваги при підключенні, які Ви отримаєте:

  • Можливість пасивного доходу, продаж електроенергії
  • Ви стаєте незалежним, гнучким, прогресивним домовласником
  • Якщо ви живите в місцевості, де є перебої з електропостачанням, а Вам потрібна стабільна робота, то гібридна сонячна електростанція для Вас!
  • Термін експлуатації більш ніж 25 років роботи!
  • В комплект для обладнання станції входить: гібридний інвертор, сонячні панелі, акумулятор, металоконструкції, захисне устаткування. Для уточнення деталей та обстеження об'єкта, звертайтесь в компанію SUNPOWER. Наші спеціалісти підготують технічне завдання та зроблять монтаж системи.

    Трекери для сонячних електростанцій

    Перевага рухомих трекерів полягає в тому, що розміщені на них сонячні батареї автоматично рухаються за сонцем протягом дня і змінюють кут нахилу в залежності від пори року. А це — значно збільшує виробництво електроенергії в порівнянні з нерухомо закріпленими сонячними панелями. Наші співробітники, спираючись на багаторічний досвід сервісного обслуговування сонячних електростанцій, допоможуть вам підібрати найбільш збалансоване рішення і підкажуть яке обладнання найкраще використовувати в вашому випадку.