Привіт, світ!
13.06.2017
Сонячні батареї для опалення фото
Сонячні батареї для опалення будинку – вигідно та економно!
02.10.2018
Show all
Сонячний колектор для опалення фото


Всі люблять погрітися на сонечку влітку. Але мало хто знає, що взимку сонце може зігрівати нітрохи не гірше. Для цього потрібно лише правильно застосовувати енергію сонця. І сучасні технології дозволяють це зробити.
Сонячний колектор для опалення – перспективна технологія для організації гарячого водопостачання та опалення, вона використовується для виробництва гарячої води, щоб надалі використовувати її для різних потреб.

За конструктивними особливостями сонячні колектори поділяються:

  • Повітряний сонячний колектор. Він зігріває повітря, що проходить через нього, при цьому працюючи абсолютно автономно. І що найголовніше – йому не важливі свідчення стовпчика термометра, він ефективний навіть в холодну погоду, створюючи в приміщенні комфортні умови. Повітряний сонячний колектор підтримує оптимальне значення вологості в приміщенні, комфортну температуру приміщення, насичує приміщення свіжим повітрям, киснем. Невелика за площею панель дозволяє підтримувати комфортний мікроклімат в приміщеннях великого об’єму. Тому дуже вигідно використовувати повітряний сонячний колектор для опалення будинку. Це суттєво економить кошти на оплату рахунків за централізоване електропостачання
  • Плоскі сонячні колектори. Ціна менше та ефективна альтернатива центральному водопостачанню в літні місяці – головні переваги серед інших видів. Вона може використовуватися для підтримки комфортної температури води в басейні, для душа в літньому будиночку або забезпечувати будинок гарячою водою влітку, а відтак скоротити на рахунках. Опалення будинку на колекторах ефективно при спільному використанні з газовими й електрокотлами, тепловими насосами – в цьому випадку клієнт отримує значну економію коштів.
  • Вакуумний сонячний колектор для опалення. Складається з декількох трубок. Усередині кожної з них світлочутливий матеріал, що знаходиться в вакуумі. З внутрішньої сторони трубки покриті шаром абсорбера, який концентрує сонячні промені на матеріалі. Матеріал, поглинаючи сонячну енергію, нагрівається і передає тепло особливої рідини, що циркулює між трубками та ємністю з водою. Головна вимога до рідини (носію тепла) – велика тепломісткість і морозостійкість. Зазвичай в якості теплоносія використовують антифриз.

Купити сонячний колектор може будь-хто, це не вимагає серйозних фінансових витрат.

Сонячні колектори для опалення будинку, ціна буде різною, краще зателефонувати до нас в офіс SUN POWER, та викликати майстра для прорахунку об`єкта. Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке питання за послугою та зроблять розрахунок. Працюємо по всій Україні, сонячні колектори Львів, Рівне, Тернопіль, Харків, Луцьк, Київ, Мукачево, Вінниця, Київ, Хмельницький.